Voxx Kompresní podkolenky MULTIX zelená

Kód: 116718 116723 116728 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: VoXX
238 Kč
5-7 dnů naskladnění 5-7 dnů naskladnění 5-7 dnů naskladnění Zvolte variantu
Varianta

Kompresní podkolenky VOXX Multi patří k velmi oblíbené pro svůj design a kompresi, které pomáhá stimulovat krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku. Nepříjemné křeče jsou nyní minulostí. Sportovcům se doporučují pro zátěžový sport, vhodné i pro každodenní nošení při  dlouhém stání či sezení v práci, cestování, zejména v letadle. Velmi doporučujeme těm, kteří trpí těžkými a unavenými dolními končetinami, skvělá prevence křečovým žil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voxx Kompresní podkolenky MULTIX zelená

KOMPRESNÍ TŘÍDA 1 (tato kompresivní třída výrobků slouží preventivně, především jsou vhodné pro pacienty s pocitem těžkých nohou a počáteční žilní nedostatečnosti, která se projevuje pocitem únavy, tíhy a napjatými nohama). 

Kompresivní podkolenky se speciální konstrukcí pro Vaše zdraví. Pozitivně působí na krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou zejména vhodné tam, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin. U zátěžového sportu, rychlá regenerace svalů, zvýšení průtoku krve, větší okysličení svalů. Vhodné pro dlouhodobé stání, nebo sezení v zaměstnání, dlouhodobé cestování v různých dopravních prostředcích. Prevence proti křečovým žilám - vhodné pro budoucí maminky a zejména vhodné pro použití ve zdravotnictví.

VoXX pánské dámské podkolenky - lem je pod kolenem extra prodyšné kompresní teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)

PA | polyamid 80%
EA | elastan 10%
PP | polypropylen 10%
TT | teplotní třída A

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podkolenky
EA | elastan: 10 %
PP | polypropylen: 10 %
tt: teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)
TT | teplotní třída: A
typy: pánské, dámské, podkolenky - lem je pod kolenem
výhody: extra prodyšné, kompresní
značky: VoXX
PA | polyamid: 80 %
#sizes_table#hidden:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka VoXX a její přednosti:

Použití materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Jsou upřednostňovány moderní materiály jako je CoolMax, SilproX, THERMOlite, Outlast, Merino vlna nebo Modal. Ponožky i podkolenky mají anatomické tvarování, které zaručuje vynikající přilnutí k noze, polstrované zóny zaručující dlouhodobé pohodlí při nošení. Sportovní ponožky na letní i zimní sportovní aktivity, maximálně prodyšné, s plochými švy.