VoXX sportovní podkolenky Retrana bíá/růžová

Kód: 118885
Neohodnoceno
Značka: VoXX
126 Kč
Skladem
Varianta

Sportovní podkolenky s ionty stříbra proti zápachu, speciální konstrukce proti posunu v botě, vhodné pro halové sporty, tenis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VoXX sportovní podkolenky Retrana bíá/růžová

dámské sportovní podkolenky se speciální konstrukcí proti posunu v botě, polstrované zóny chrání nohu proti otlakům a puchýřům, volný neškrtící lem, antibakteriální ochrana ionty stříbra v materiálu silproX, teplotní třída: A

VoXX dámské podkolenky - lem je pod kolenem bavlna - přírodní vlákno s příjemným omakem a vysokou schopností pojmout vlhkost silproX® - speciálně vypředené polypropylenové vlákno s obsahem iontů stříbra, zabraňující vzniku zápachu a plísním jemný svěr lemu antibakteriální stříbrná vlákna antibakteriální tenis halové sporty teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)

Doplňkové parametry

Kategorie: Podkolenky
CO | bavlna: 70 %
EA | elastan: 5 %
materiály: bavlna - přírodní vlákno s příjemným omakem a vysokou schopností pojmout vlhkost, silproX® - speciálně vypředené polypropylenové
Použití: tenis, halové sporty
PP | polypropylen: 15 %
tt: teplotní třída A - (od +10°C do +35°C)
TT | teplotní třída: A
typy: dámské, podkolenky - lem je pod kolenem
výhody: jemný svěr lemu, antibakteriální stříbrná vlákna, antibakteriální
značky: VoXX
PA | polyamid: 10 %
#sizes_table#hidden:

Značka VoXX a její přednosti:

Použití materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Jsou upřednostňovány moderní materiály jako je CoolMax, SilproX, THERMOlite, Outlast, Merino vlna nebo Modal. Ponožky i podkolenky mají anatomické tvarování, které zaručuje vynikající přilnutí k noze, polstrované zóny zaručující dlouhodobé pohodlí při nošení. Sportovní ponožky na letní i zimní sportovní aktivity, maximálně prodyšné, s plochými švy.