MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej KADIDLO

Kód: 10599
Neohodnoceno
230 Kč
3-5 dnů naskladnění

Ač se to tak nezdá, kadidlo je vůně vzácná. Proto ji nabízíme jen v 5ml skleněném balení, které však hravě zažene nespavost, neklid i nepokoj. Kadidlo se využívá pro náboženské obřady, meditace, je ale velmi užitečné při astmatu, bronchitidě, vykašlávání, posiluje imunitní systém, zvláště je-li ohrožený nervovou depresí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej KADIDLO

Ač se to tak nezdá, kadidlo je vůně vzácná. Proto ji nabízíme jen v 5ml skleněném balení, které však hravě zažene nespavost, neklid i nepokoj. 

Léčivé účinky na tělo

Kadidlo je užitečné při bronchitidě a astmatu, zejména pokud jsou problémy spojeny s nervovým vypětím. Usnadňuje vykašlávání, prohlubuje dýchání a pomáhá uvolnit sevření na prsou. Je analgetický a pomáhá při revmatických a menstruačních bolestech. Posiluje imunitní systém, zvláště je-li ohrožený nervovou depresí.

Léčivé účinky na duši

Kadidlo, nebo-li olibanum je jedním z nejlepších olejů na problémy nervového původu. Využívá se pro náboženské obřady, meditaci a vy ho možná znáte z vonných tyčinek, které si zapalujete, když potřebujete navodit klidnou atmosféru, chcete odpočívat a zahnat pracovní shon. 

Mírně nasládlá, očistná a kadidlová vůně s citrusovými podtóny umí vytvořit pohodu a prolnout reálný svět s duchovním. Má silný čisticí efekt pro duši i tělo. Odplavuje totiž svalové napětí, ale i stres.

Aromaterapie s kadidlem vytváří pokoj v duši, a přestože si ji lidé pojí s poklidnou atmosférou, umí navodit i povznesenou náladu. Při meditacích tak díky kadidlu přichází jakési vyrovnání a pocit, že je vše tak, jak má být.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje. 

Na masáže dekoltu doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Původ

Kadidlo bylo pravděpodobně nejdůležitější ingrediencí sloužící k vykuřování v celé historii a hrálo značnou roli v náboženském a domácím životě starých Egypťanů, Babyloňanů, Peršanů, Židů, Řeků a Římanů. Kadidlo bylo podáno jako dar nově narozenému Ježíši a v lidé si ho cenili jako drahokamů. 

Esenciální olej získáváme parovodní destilací zlatavé pryskyřice kadidlovníku.

Ke každému esenciálnímu oleji dostanete i aromaterapeutickou kartu, která vám popíše vše okolo dané vzácné lahvičky.