MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej JALOVEC

Kód: 10593
Neohodnoceno
230 Kč
3-5 dnů nastavení

Esenciální olej Jalovec je natolik silný a vzácný, že jej stačí opravdu kapička... Urychluje látkovou proměny v těle a podporuje tok lymfy, je silně močopudný, urychluje hojení ran a jizev, je zkrátka vše lék...

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej JALOVEC

Karel Čapek jednou řekl: „Neumíš-li být silná jako dub, buď silná jako jalovec.” Nejen, že je silný, ale obsah lahvičky je i vzácný, proto ho nabízíme v 5ml balení.

Hořce bylinkové aroma sice není pro lenošení při svíčkách a aromalampě, zato výrazně posiluje zdraví celého těla. Od ledvin, přes klouby, lymfu až po psychiku. 

Léčivé účinky na tělo

Jelikož má protizánětlivé účinky a podporuje tok lymfy nebo odvod zplodin látkové přeměny z těla, je všelékem pro tělo. Dále je močopudný a brání městnání mízy. Prospívá při chronické únavě, špatném krevním oběhu a revmatických bolestech křečovité povahy. Díky antiinfekčním schopnostem je účinný při zánětu močového měchýře, močových cest a bronchitidě. Urychluje hojení ran a brání tvorbě jizev.

Léčivé účinky na duši

Jalovec je spojován s duchovní očistou a silou odrážet negativní vlivy. Narušuje psychologickou stagnaci a posiluje vůli. Pomáhá zbavit se starostí a ponoření se do sebe, obnovit rozhodnost překonat překážky života a vystřídat stagnaci a izolaci pohybem a otevřeností.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje. Pak už se jen usadit a vnímat vůni. 

Původ

Dávné civilizace pálily jalovec místo kadidla. Již staří Řekové používali jalovec v boji proti epidemiím, Tibeťané k ceremoniálním účelům a na Balkáně se dodnes považuje za „všelék“. Ten získáváme parovodní destilací jalovčinek.

Nedoporučujeme esenci používat z kraje těhotenství.

Ke každému esenciálnímu oleji dostanete i aromaterapeutickou kartu, která vám popíše vše okolo dané vzácné lahvičky.