MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej HŘEBÍČEK

Kód: 10590
Neohodnoceno
135 Kč
3-5 dnů naskladnění

Esenciální olej Hřebíček má dokonalé vlastnosti pokud si přejeme být prohříváni, je tedy skvělý si jej přikápnout do masážního oleje. Můžeme jej však využít i při trávicích a zažívacích potížích, je antiseptický a antibakteriální, celkově skvěle působí při tělesné slabosti a svalovému vypětí. Puvzbuďte tedy s tímto olejíčkem své tělo i ducha..

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej HŘEBÍČEK

Dokonalé vlastnosti esenciálního oleje ocení především ti, které trápí špatné dýchání, cítí se slabě a nachází se v nervovém vypětí. 

Léčivé účinky na tělo

Esence má dezinfekční účinky, dokáže prohřívat, a tak je vhodná i na masáže těla. Zvlášť když si od nich přejete silné prokrvení pokožky. 

Hřebíček posiluje trávení, působí proti infekcím v zažívacím a dýchacím ústrojí, prohřívá, je vhodný při revmatismu, dně, celkové tělesné slabosti a svalovém vypětí. Používá se jako analgetikum při bolestech zubů a na afty. Je antibakteriální a antiseptický, ale potěší i duši.

Léčivé účinky na duši

Pomáhá při únavě a nervovém vypětí, kdy zajistí jistotu a klid.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje. Pak už se jen usadit a vnímat vůni. 

Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Původ

Hřebíček dosáhl své slávy na Zanzibaru hned poté, co v první polovině 19. století přiměl ománský sultán Said Said místní plantážníky, aby přestali pěstovat kokosové ořechy a přešli k výnosnějšímu hřebíčkovci. Dodnes je tak místo největším dodavatelem ve světě. 100% přírodní esenciální olej hřebíčku získáváme parovodní destilací květních poupat a listů hřebíčkovce kořenného. 

Nedoporučujeme esenci používat v těhotenství, u dětí do 2 let a při vysokém krevním tlaku.

Ke každému esenciálnímu oleji dostanete i aromaterapeutickou kartu, která vám popíše vše okolo dané vzácné lahvičky.