MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej CITRON

Kód: 10530
Neohodnoceno
149 Kč
3-5 dnů naskladnění

Esenciální olej citron patří mezi nejoblíbenějších a nejúčinějších olejů pro svoje čistící a detoxikační účinky. Jeho použití je široké, výborně poslouží při aromaterapii, pár kapek lze přidat do koupele pro odstranění vyčerpání, přidání pár kapek do oleje pro masáž těla posílí lymfu, vyplavování nečistoty z těla a roztočí vše tak, že začnete doslova s čistým štítem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej CITRON

Ve Středomoří se stal citron široce známým jako univerzální lék, zvláště na případy spojené s toxicitou a infekcí. Své místo si našel i mezi nejsilnějšími přírodními repelenty.

Léčivé účinky na tělo

Je jedním z nejúčinnějších olejů při čištění a detoxikaci. Prospívá při obezitě, celulitidě, vysokém obsahu cholesterolu v krvi a arterioskleróze. Pomáhá odstraňovat močové a žlučové kameny. Odstraňuje horkost a škodlivé látky z překrvených a přepracovaných jater. Zlepšuje cirkulaci krve a pevnost cév, takže poslouží i při léčbě kapilár, křečových žil, hemeroidů a krvácivosti z nosu. Mírní bolesti hlavy a využijete ho i na péči o mastnou a problematickou pleť s akné.

Léčivé účinky na duši

Zostřuje soustředění vědomí, čistí a pozvedá intelekt, uklidňuje, ulehčuje a osvěžuje. Rozptyluje zmatek a mírní starosti. Rozptýlením a ochlazením emociálního zmatku a pochybností vyvolá větší víru a jistotu.

Použití

Voňavá terapie vyžaduje 3 až 5 kapek do difuzéru. Ten rozvoní místnost a duše pookřeje. Na koupel stačí 5 až 10 kapek, které smícháte s nosným olejem, přidáte do vody a spláchnete všechno vyčerpání. Na masáž zad i problematických partií postačí váš oblíbený olej, do kterého přidáte až 5 kapek esence. Tuto kůru podpoříte i krémy, do kterých lze citron taktéž přimíchat.

Původ

Olej získáváme z kůry plodů středomořského, asijského či amerického citroníku kyselého, a to šetrným lisováním za studena.

 

Citron je fototoxický. Vyhněte se proto přímému slunečnímu záření a soláriu 12 hodin po aplikaci.

Ke každému esenciálnímu oleji dostanete i aromaterapeutickou kartu, která vám popíše vše okolo dané vzácné lahvičky.