MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej BOROVICE

Kód: 10524
Neohodnoceno
149 Kč
3-5 dnů naskladnění

Esenciální olej borovice by jste měli mít vždy po ruce, jeho vynikající antiseptické, dezinfekční i protiinfekční vlastnosti rozšiřují jeho použití, například při rýmě, nachlazení, bronchitidě, astmatu, kašli, zánětu močových cest, přináší úlevu při revmatických bolestech a artritidě nebo si jen tak osvěžte vzduch v kanceláři či ložnici. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej BOROVICE

Ofouklo vás a bojujete s dýchacími potížemi jako je ucpaný nos, zahleněné dutiny? Nebo vás dlouhodobě trápí astma? Pozvěte do svého obýváku borovicový háj a svěží jehličnatou vůni, která uvolní a protáhne dýchací cesty celé rodiny.

Esence borovice má silné antiseptické účinky, dezinfikuje a čistí vzduch, proto ji oceníte při rýmě, bronchitidě, i když potřebujete jen osvěžit vzduch v ložnici nebo kanceláři.

Léčivé účinky na tělo

Díky antibakteriálním a protiinfekčním účinkům pomáhá léčit infekce dýchacího ústrojí, nachlazení, kašel, astma, záněty dutin a infekce močových cest. Přináší úlevu při revmatických bolestech a artritidě. Patří mezi nejúčinnější esenciální oleje na únavu a nervovou slabost, ale i na péči o mastnou a problematickou pleť.

Léčivé účinky na duši

Dodává sebedůvěru, rozptyluje melancholii a potlačuje pesimismus. Je vhodná pro ty, kteří obviňují sami sebe, a cítí se zodpovědní za své jednání i za chyby a trápení jiných, mají problém s nastavením hranic a často se snaží vyhovět jejich požadavkům. Borovice pomáhá rozptýlit negativní mínění o vlastní osobě a nahradit jej akceptováním sebe sama. Esence uvolňuje napětí a dodává odvahu řešit problémy.

Použití

Na dýchací potíže doporučujeme inhalaci klasickou cestou nad horkou vodou a s utěrkou na hlavě. Nebo jemnější, a to s pár kapkami esence na kapesníku. Na revmatismus a svalové napětí je výborná blahodárná borovicová masáž, která tlumí bolesti, křeče a napětí. A čím ošetřit aknózní pokožku? Přimíchejte pár kapek do svého oblíbeného pleťového krému a zařaďte ho do pravidelných večerních rituálů.

Původ

Olej se vyrábí parovodní destilací jehličí a větviček. Borovice pochází ze Severní Evropy a Ruska, dnes ale patří k nejrozšířenějším dřevinám Evropy. Pro Kelty byla borovice stromem moudrosti a v Číně ji řadili k symbolům dlouhého života.

Díky antibakteriálním a protiinfekčním účinkům pomáhá léčit infekce dýchacího ústrojí, nachlazení, kašel, astma, záněty dutin a infekce močových cest. Přináší úlevu při revmatických bolestech a artritidě. Patří mezi nejúčinnější esenciální oleje na únavu a nervovou slabost.

Ke každému esenciálnímu oleji dostanete i aromaterapeutickou kartu, která vám popíše vše okolo dané vzácné lahvičky.