MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej BAZALKA

Kód: 10518
Neohodnoceno
149 Kč
3-5 dnů naskladnění

Bazalkový esenciální olej se svým širokým spektrem léčivých účinků je skvělý pro rychlé terapie různých druhů, u kterých si slibujete výsledky natotata. Bazalka je považována za nejúčinnější aromaterapeutické nervové tonikum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK esenciální olej BAZALKA

Bazalka patří spíš do horních až středních tónů a její vůně je svěží. O to víc budete překvapeni, co tahle lehčí vůně dokáže.

Léčivé účinky na tělo

Esence zlepšuje trávení, je vhodná při žaludečních obtížích, nevolnosti a zvracení. Pomáhá při bolestech hlavy, bronchitidě, dýchacích problémech a nachlazení. Podporuje pocení a snižuje horečku.

Léčivé účinky na duši

Bazalka je považována za nejúčinnější aromaterapeutické nervové tonikum. Stimuluje centrální nervový systém a je vhodná při nervozitě, úzkosti, psychickém přetížení a mentálním vyčerpání. Pomáhá řešit problémy věcně, prakticky a nebrat si věci osobně. Posiluje koncentraci a přenáší poznané do praxe běžného života.

Použití

Nejlepším využitím je stará dobrá aromaterapie s lampou. Nakapejte 3 až 5 kapek esence do vody, zapalte svíčku a inhalujte tu jemnou vůni. Nebo využijte difuzér. Pokud chcete rychlejší účinky, odšroubujte víčko lahvičky a inhalujte napřímo. 

Původ

Olej získáváme parovodní destilací listů a kvetoucí natě. Jméno bazalka je odvozeno od řeckého „basilikon“, což znamená „královská mast“. Pochází z Indie, kde věřili v její božskou moc.

Olej je nevhodný pro děti do 2 let. Nesmí se používat v těhotenství a nedoporučujeme ho na masáže těla.

Ke každému esenciálnímu oleji dostanete i aromaterapeutickou kartu, která vám popíše vše okolo dané vzácné lahvičky.