MagsBags velká svačinová kapsa látková

Kód: 10473/KUF 10473/MAR 10473/VLO 10473/VW 10473/TYR 10473/ZLA 10473/RUZ 10473/OVE Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: MagsBags
255 Kč
3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění Zvolte variantu
Varianta

Ideální velikost svačinové kapsy na suchý zip. Chystejme si svačiny s láskou a notnou dávkou kreace. Rádi dopoledne koláček, nebo je libo vrstvená bagetka, nebo jste spíše na zdravou stravu? Je to jenom na vás co si vezme sebou do této nadčasové svačinové kapsy. Na pauzu si dopřejte dostatečný čas a hned vám bude po celý den lépe...

Detailní informace

Detailní popis produktu

MagsBags velká svačinová kapsa látková

Svačinové kapsy jsou dalším produktem, který by vám v domácnosti rozhodně neměl chybět. Zabalit si do nich můžete svačinu do práce, či skladovat potraviny v domácnosti. Kapsa je tvořena bavlněným plátnem na vnější vrstvě, vnitřní vrstva je tvořena polyesterovým plátnem s nátěrem z potravinářského silikonu a teflonovou impregnací. Díky tomu se kapsa snadno udržuje, můžete ji lehce otřít, či případně rovnou vyprat v pračce. Jedná se o praktickou náhradu plastových sáčků a fólií s širokým využitím.

Svačinová kapsa dvouvrstvá.

Vnitřní látka svačinových kapes je polyesterové plátno s nátěrem z potravinářského silikonu a teflonovou impregnací, vyrobená v ČR a testovaná pro styk s jídlem ve SZÚ v Praze.

Vnější látka je vždy 100% bavlněné plátno.

Variabilní uzavírání na suchý zip, kapsu tak můžete přizpůsobit velkosti svačiny. 

Lehká údržba, vnitřní látka je lehce otíratelná, celou kapsu je možné prát v pračce, bez aviváže. 

Nahradí igelitové obaly, potravinové fólie a alobal. Je šetrná k přírodě a jednoduchá na používání i údržbu.

Rozměr: 25 cm x 23 cm

Suchý zip umožňuje variabilní uzavírání, takže se kapsa bez problému přizpůsobí velikosti svačiny.

MagsBags.cz je malá rodinná firma zabývající se výrobou Eko svačinových kapes a ubrousků pro snadné a ekologicky šetrné balení svačin nebo Chlebousků a Chlebapes, tedy lněno-bavlněných obalů ke zdravému uchování chleba.