MagsBags svačinové ubrousky látkové

Kód: 10476/NOV 10476/MAR 10476/VW 10476/TYR 10476/PRA 10476/SOV 10476/HRN 10476/MAS 10476/FOT 10476/JAB Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: MagsBags
245 Kč
3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění 3-5 dnů naskladnění Zvolte variantu
Varianta

Nejoblíbenější látkové ubrousky,  zabal si do nich na co máš chuť, hravá svačina, na kterou se budeš těšit každý den. Namísto jednorázových obalů, nám tyto látkové obaly nabízejí možnost vícenásobného používání, jednoznačně šetří přírodu a asi největší výhodou je, že uchovávají naše pečivo déle čerstvé 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MagsBags svačinové ubrousky látkové

Kromě praktických kapes na svačinu najdete v nabídce také svačinové ubrousky. Ty jsou vytvořeny ze stejných materiálů a nabízí také skvělé vlastnosti. Jediný rozdíl je tak pouze v tom, že ubrousek můžete individuálně zabalit dle svých potřeb a uzavřít ho suchým zipem. Stejně jako u ostatních produktů se i zde nabízí rozmanité vzory látek, roztomilé motivy si oblíbí zejména děti, možností je opravdu mnoho.

Látkové obaly jsou skvělým řešením, pokud je pro vás důležitá ekologie a udržitelnost. Tyto produkty jsou praktické, kvalitní, a využijete je na denní bázi. Vyhnete se tak jednorázovým obalům, kapsy a ubrousky s veselými motivy vám navíc rozzáří den.

Dvouvrstvý svačinový ubrousek.

Vnitřní látka svačinových ubrousků je polyesterové plátno s nátěrem z potravinářského silikonu a teflonovou impregnací, vyrobená v ČR a testovaná pro styk s jídlem ve SZÚ v Praze.

Vnější látka je vždy 100% bavlněné plátno.

Variabilní uzavírání na suchý zip, ubrousek tak můžete přizpůsobit velkosti svačiny. 

Lehká údržba, vnitřní látka je lehce otíratelná, celoý ubrousek je možné prát v pračce, bez aviváže. 

Nahradí igelitové obaly, potravinové fólie a alobal. Je šetrný k přírodě a jednoduchý na používání i údržbu.

Rozměr: čtverec  30 x 30 cm

MagsBags.cz je malá rodinná firma zabývající se výrobou Eko svačinových kapes a ubrousků pro snadné a ekologicky šetrné balení svačin nebo Chlebousků a Chlebapes, tedy lněno-bavlněných obalů ke zdravému uchování chleba.