MagsBags chlebousek látkový ubrousek na chleba

Kód: 10464/CER 10464/KOH 10464/KLA 10464/SE 10464/BEZ 10464/CER2 10464/MOD 10464/BEZ2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: MagsBags
390 Kč
3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení 3-5 dnů nastavení Zvolte variantu
Varianta

Chlebousek - udržitelné a ekologické skladování potravin, namísto jednorázových obalů, nám tyto látkové obaly nabízejí možnost více násobného používání, jednoznačně šetří přírodu a asi největší výhodou je, že uchovávají naše pečivo déle čerstvé a bez plísní...

Detailní informace

Detailní popis produktu

MagsBags chlebousek látkový ubrousek na chleba

První kategorií produktů, které vám otevřou cestu k udržitelnosti při nakupování, jsou chlebousky. Pod tímto rafinovaným názvem se skrývají ubrousky na chleba. Vyrobeny jsou z přírodních materiálů – vnější vrstva je bavlněná, vnitřní lněná. Právě len má pro uchování chleba ty nejlepší vlastnosti. V tomto ubrousku zůstane chleba čerstvý, kůrka se zatáhne, ovšem střídka zůstává měkká. Pečivo tak vydrží po několik dní stále měkké a chutné.

Navíc se nemusíte bát plísně, která vzniká při nevhodném skladování zejména v igelitu, či případně utěrce. Přírodní materiály, zejména len, vhodně odvádí vlhkost, a jsou tak perfektním materiálem pro skladování chleba, či případně jiného pečiva. Ubrousek má rozměry 55×55 centimetrů, bez problému do něj lze zabalit i větší bochník. Ať už se jedná o šišku Šumavy, či kulatý chléb.

Chlebousek je velký ubrousek na Váš chléb. Jeho rozměry jsou 55 x 55 cm a má dvě vrstvy. Vnitřní je len, vnější  bavlna.

Dvě vrstvy zaručí, že Vám chléb nebude tak rychle vysychat. Zabalený ve lnu se nezapaří a nezačne plesnivět.

Pohodlně se vejde veka Šumavy i cca 1,5kg kulatý chléb.

Výrobce si vyhrazuje právo na drobné odchylky vnitřní lněné látka, která se může lišit od fota. 

MagsBags.cz je malá rodinná firma zabývající se výrobou Eko svačinových kapes a ubrousků pro snadné a ekologicky šetrné balení svačin nebo Chlebousků a Chlebapes, tedy lněno-bavlněných obalů ke zdravému uchování chleba.