FUNKČNÍ PRÁDLO

Funkční prádlo může být první či druhou vrstvou a je základem správného oblékání každého, kdo miluju pohyb a sport. Svoji funkčností  vás udrží v suchu a v pohodlí průběhu celé vaší sportovní aktivity. Mělo by být přiléhavé na tělo, aby mohla vlhkost volně odcházet do dalších vrstev oblečení a vy se cítili příjemně. Prádlo by mělo přiléhat, jedině tak odvede přebytečné vlhko do další vrstvy, která má rychle schnoucí schopnosti a vy budete v  teple u suchu.

Jak správně vrstvit funkční/termo prádlo ?

Zde je dobré vědět, jaké svršky a jak používat. Jedině při správném vrstvení docílíme požadované vlastnosti a vyšší komfort při aktivním pohybu.

Nezapomínejte hlavně na to, že i pokud rády nosíte volné oblečení, zde je zapotřebí volit přiléhavé svršky, neboť jen tak, bude termo prádlo dobře fungovat. 

  • Termoprádlo – Je prvním krokem a volbou při oblékání a vrstvení.. jde o lehkou příslušnou skupinu materiálů, která má za úkol vysoký odvod vlhkosti a potu, jedině tím Vás ochrání v teple a suchu. V této sekci prádla máte na výběr ponožky, boxerky, trička, spodky, kukly, nákrčníky..
  • Termoizolační vrstva – Jako druhou a neméně podstatnou vrstvou je termoizolační. Má za úkol zabránit pronikání chladu k vašemu tělu, samozřejmě, že i tato vrstva odvádí vodu pryč od těla... Do této sekce patří fleecové či bavlněné mikiny, roláky, tepláky..
  • Ochranná vrstva – Tuto vrstvu volíme zejména při nepříznivém počasí, hlavně tedy v podzimním, zimním a jarním počasí, která chrání před větrem, odvede páry z vnitřních vrstev ven.. Jedná se o nepromokavé bundy, větrovky, oteplováky apod..

Nejprodávanější

43 položek celkem

Cena

2991840
12991840

Značky

Položek k zobrazení: 43
GINA dámské capri, bezešvé, klasické Eco Bamboo 95033P
+ další
Kód: 95033-DCM-LXL-UPE
GINA dámské capri, bezešvé, klasické Eco Bamboo 95033P
+ další
Kód: 95033-MXC-LXL-UPE
GINA dámské capri, šité, klasické, jednobarevné 95001P
+ další
Kód: 95001-DFE-L-BL
GINA dámské capri, šité, klasické, jednobarevné 95001P
+ další
Kód: 95001-DXE-L-BL
GINA dámské capri, šité, klasické, jednobarevné 95001P
+ další
Kód: 95001-MXB-L-BL
GINA dámské legíny dlouhé, bezešvé, klasické Eco Bamboo 95031P
+ další
Kód: 95031-DCM-LXL-UPE
Nahoru
Další produkty