FUNKČNÍ PRÁDLO

Funkční prádlo může být první či druhou vrstvou a je základem správného oblékání každého, kdo miluju pohyb a sport. Svoji funkčností  vás udrží v suchu a v pohodlí průběhu celé vaší sportovní aktivity. Mělo by být přiléhavé na tělo, aby mohla vlhkost volně odcházet do dalších vrstev oblečení a vy se cítili příjemně. Prádlo by mělo přiléhat, jedině tak odvede přebytečné vlhko do další vrstvy, která má rychle schnoucí schopnosti a vy budete v  teple u suchu.

Jak správně vrstvit funkční/termo prádlo ?

Zde je dobré vědět, jaké svršky a jak používat. Jedině při správném vrstvení docílíme požadované vlastnosti a vyšší komfort při aktivním pohybu.

Nezapomínejte hlavně na to, že i pokud rády nosíte volné oblečení, zde je zapotřebí volit přiléhavé svršky, neboť jen tak, bude termo prádlo dobře fungovat. 

  • Termoprádlo – Je prvním krokem a volbou při oblékání a vrstvení.. jde o lehkou příslušnou skupinu materiálů, která má za úkol vysoký odvod vlhkosti a potu, jedině tím Vás ochrání v teple a suchu. V této sekci prádla máte na výběr ponožky, boxerky, trička, spodky, kukly, nákrčníky..
  • Termoizolační vrstva – Jako druhou a neméně podstatnou vrstvou je termoizolační. Má za úkol zabránit pronikání chladu k vašemu tělu, samozřejmě, že i tato vrstva odvádí vodu pryč od těla... Do této sekce patří fleecové či bavlněné mikiny, roláky, tepláky..
  • Ochranná vrstva – Tuto vrstvu volíme zejména při nepříznivém počasí, hlavně tedy v podzimním, zimním a jarním počasí, která chrání před větrem, odvede páry z vnitřních vrstev ven.. Jedná se o nepromokavé bundy, větrovky, oteplováky apod..

Nejprodávanější

30 položek celkem

Cena

3271992
13271992

Značky

Položek k zobrazení: 30
Termospodky pan 1050x1050
Funkční spodky pánské MERINO
5-7 dnů naskladnění
1 000 Kč

Kvalitní funkční spodky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní merino vlny a polyamidu vysoká absorpce vlhkosti, antibakteriální schopnosti, termoregulační schopnosti.

Kód: 6471/M
IN03 pánské funkční spodky
IN03 pánské funkční spodky
5-7 dnů naskladnění
1 008 Kč
+ další
Kód: 105603
Nahoru
Další produkty