EsBe svíčka čakrová válec velký špička

Kód: 3513
Neohodnoceno
390 Kč
Skladem

Svíčka působí při zapálení komplexně na energetická centra všech čaker, od první čakry červené - kořenové, až po sedmou čakru fialovou- korunní. Čakrová svíčka, oproti posazení čaker kolem páteře, je obráceně tak, aby jsme ji pálily od barvy kořenové - červené a končili tak barvou fialovou - tedy čakrou korunní. Obrácené pálení postrádá význam a spiritualitu. Nezapomínejte, že svíčku je třeba pálit, aby pomohla. NA SVÍČKU SE NIKDY NESMÍ PRÁŠIT :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

EsBe svíčka čakrová válec velký špička

Čakry jsou energetická centra rotující v každém z nás. Těchto center je 7 a vycházejí z páteřních nervů okolo obratlů.


Výška 18 cm, průměr 7 cm, váha cca 580g. Přibližná doba hoření 90 hodin - svíčka nestéká a nekape díky svému širšímu průměru

Každá čakra se pojí s danou barvou, zásobuje rozličné uzliny a orgány. Je-li některá čakra blokována, není schopna přijímat energii – např. třeba energii lásky či komunikace. Na druhé straně může být některá čakra příliš otevřená a  má sklony, veškerou energii do sebe odvádět např. přílišná touha po moci či ukojení sexuálních potřeb.

Každé takové zablokování jedné či více čaker, může způsobovat zdravotní problémy, emocionální poruchy, problémy s mezilidskými vztahy, pocit nedostatku lásky, problémy se někde usadit a „zapustit kořeny“, sexuální nechutenství, barikády v komunikaci, můžete také pociťovat nedostatek sebedůvěry, přílišné sebetrestání, pocit zlosti atd....

Krátký popis významu a barev čaker:

  • první čakra (kořenová) – je spojena  se zemí,  životní existencí, materiálním a finančním zabezpečením, má červenou barvu a je umístěna v nejspodnější části páteře, přesněji u hráze, mezi konečníkem a genitáliemi
  • druhá čakra (sakrální) - je spojena s vodou, tedy pohybem, emocemi, tokem, s motivací, plodností, potěšením,  touha poznávat protiklady, jež se přitahují. Má oranžovou barvu a nachází se v podbřišku, uprostřed mezi pupkem a genitáliemi, je též nazývána "sídlem života".
  • třetí čakra (solar plexus) - je spojena s ohněm a sluncem, transformací, vůlí, mocí, díky této čakře pociťujeme radost, smích i hněv. Reprezentuje naši schopnost „pustit se do díla“ naše jednání. Má žlutou barvu a nachází se v oblasti solárního plexu, nad nadledvinkami.
  • čtvrtá čakra (srdeční) - je spojena se vzduchem, stáváme se soucitnými, vřelými, milujícími, máme potřebu s někým souznit a splynout v nekonečnou lásku a dualitu. Má zelenou barvu a nachází se uprostřed hrudi.
  • pátá čakra ( krční) -  je spojena se zvukem a aktivitou, komunikací, je mostem mezi naším myšlením a cítěním. Je umístěna v oblasti šíje a ramen. Má modrou blankytnou barvu.
  • šestá čakra (čelní) - je spojená s třetím okem a světlem. Díky ní je nám umožněno si vnímat a představovat si, stáváme se intuitivními. 6. čakra koresponduje se žlázou - epifýzou (sídlem duše). Má indigovou barvu a nachází se ve středu hlavy, v úrovni očí. 
  • sedmá čakra (korunní) - je spojena s myšlením, meditací, pochopením. Prorazili jsme si cestu skrze zemi,  živly vody, ohně, vzduchu, zvuku a světla a nyní dorůstáme do kosmického vědomí. Má fialovou či bílou barvu a nachází se na temeni hlavy, otevírá se směrem nahoru.

 Čakrová svíčka z palmového vosku, ruční výroba obchodEsBe každá svíčka je originál.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové svíčky
barva: duhová
Použití: esoterické
průmer: 7,5 cm
Výška: 18 cm
#sizes_table#hidden: